امروز:

151جایگاه سوخت CNG در خراسان رضوی فعال است

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان رضوی:
151جایگاه سوخت CNG در خراسان رضوی فعال است

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر تعداد جایگاه‌های فعال سوخت CNG به 151 جایگاه در استان رسیده است.

خبرگزاری فارس: 151جایگاه سوخت CNG در خراسان رضوی فعال است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، علی هرندی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای این ایام تمهیدات لازم به منظور تهیه و توزیع مناسب انواع سوخت مورد نیاز زائران و مسافران بارگاه منور امام رضا(ع) توسط این شرکت اندیشیده شده است.

هرندی از افتتاح دو جایگاه سوخت CNG در شهرستان سبزوار در روزهای آینده خبر داد و تاکید کرد: تعداد جایگاه‌های موجود بنزین، نفت و گاز و دو منظوره نیز در خراسان رضوی به 168 جایگاه رسیده است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان رضوی افزود: در طول سال میزان مصرف سوخت‌های مختلف مانند بنزین، نفت سفید، نفت گاز، نفت کوره ،گاز مایع LPG و  سوخت CNG  به ترتیب پنج میلیون لیتر، 2.5 میلیون لیتر، پنج میلیون، 2.5 میلیون، 50 تن و 200 میلیون متر مکعب است.

وی ادامه داد: در ایام پیک مانند نوروز میزان مصرف برخی از سوخت‌ها مانند بنزین بیش از 50 درصد افزایش داشته است در برخی از سوخت‌ها نیز شاهد کاهش مصرف هستیم.

وی افزود: در همین راستا بیش از 96 درصد تلمبه‌های جایگاه‌های سوخت در این استان اعم از جایگاه CNG، نفت، گاز و فرآورده‌های لازم را تهیه و توزیع می‌کنند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان رضوی با اشاره به فعالیت سامانه هوشمند کشیک‌ها در این ایام تصریح کرد: ظرف چند روز گذشته دو جایگاه سوخت CNG به جایگاه‌های فعال این سوخت در مشهد افزوده شده است.

وی تصریح کرد: با این افزایش تعداد جایگاه‌های این سوخت در مشهد به 55 جایگاه افزایش پیدا کرده است.

انتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده در : جمعه 4 فروردین 1391  توسط : ramin h.    نظرات() .

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات