امروز:

10 باشگاه متخلف در آذربایجان شرقی تعطیل شدند

برخورد با باشگاه‌های ورزشی فاقد مجوز
10 باشگاه متخلف در آذربایجان شرقی تعطیل شدند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز از برخورد با باشگاه‌های ورزشی فاقد مجوز و متخلف خبر داد و گفت: در سال ‌جاری 10 باشگاه متخلف به دلیل انجام برخی تخلفات تعطیل شدند.

خبرگزاری فارس: 10 باشگاه متخلف در آذربایجان شرقی تعطیل شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی تربیت بدنی آذربایجان‌شرقی، حبیب ستوده‌نژاد اظهار کرد: باشگاه‌ها باید استانداردهای لازم در زمینه ورزش را رعایت و فعالیت آنها مورد تایید اداره کل و سایر ارگان‌های مرتبط قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با بررسی و بازدید از باشگاه‌های سطح استان، تمام باشگاه‌هایی که شاخص‌های لازم را رعایت نکنند و یا فاقد مجوز فعالیت باشند، پلمب و از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.

ستوده‌نژاد گفت: همچنین باشگاه‌هایی که در آن داروهای انرژی‌زا و غیرمجاز توزیع شود، به‌عنوان باشگاه متخلف شناسایی و از فعالیت آن جلوگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: برابر مقررات، هر باشگاه ورزشی باید حداقل از یک مربی مورد تایید هیئت‌های ورزشی و کمیته‌های آموزش استفاده کند تا از بروز مشکلات حین ورزش و پس از آن جلوگیری شود.

وی افزود: فعالیت مربیان فاقد کارت در باشگاه‌ها تخلف محسوب و باشگاه‌های متخلف در این زمینه توبیخ و در صورت تکرار پلمب خواهند شد.

وی گفت: در سال‌ جاری و در بازرسی‌های سرزده از باشگاه‌های فعال سطح استان،10 باشگاه به دلیل انجام برخی تخلفات تعطیل شدند.

ستوده‌نژاد افزود: باشگاه‌ها بازوان اداره ورزش و جوانان در توسعه ورزش قهرمانی و قهرمان پروری در سطح استان هستند و امیدواریم با افزایش دانش مربیان فعال در این باشگاه‌ها و همچنین ایجاد محیطی عاری از دوپینگ و مواد نیروزای غیرمجاز در آنها، به رشد ورزش استان کمک کنیم. 

انتهای پیام/ح30


نوشته شده در : دوشنبه 29 اسفند 1390  توسط : ramin h.    نظرات() .

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic