امروز:

دستگاه‌های اجرایی با اردوهای راهیان نور همکاری کنند

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دشتستان:
دستگاه‌های اجرایی با اردوهای راهیان نور همکاری کنند

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دشتستان گفت: دستگاه‌های اجرایی با اردوهای راهیان نور همکاری کنند.

خبرگزاری فارس: دستگاه‌های اجرایی با اردوهای راهیان نور همکاری کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، بخشعلی دهقائدی ‌در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان اظهار داشت: دشمنان و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی به آسانی دست از تلاش برای مقابله با اهداف و آرمان‌های والای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمی‌کشند و این امر، مسئولیت مدیران به ویژه مدیران فرهنگی جامعه را دوچندان کرده است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: دشمنان در عرصه‌های فرهنگی برای مقابله با اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی نسل جوان جامعه را نشانه گرفته و تلاش خود را برای ایجاد رخنه و شکاف در تفکرات این نسل با بهره‌گیری از امکانات رسانه‌ای و مجازی خود دارند.

دهقائدی بیان داشت: آشنایی جوانان و نسل جدید انقلاب با اهداف و آرمان‌های والای شهدا، ‌امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی از مسائلی است که نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کند و باید با بهره‌گیری از تمام توان و ظرفیت موجود در راستای مبارزه با اهداف شوم دشمنان گام برداریم.

وی در همین راستا اضافه کرد: اردوهای راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس از مسائل مهمی است که هرساله به منظور آشنایی و تجدید خاطره با اهداف و آرمان‌های والای شهدا و بازخوانی حوادث هشت سال نبرد مقدس صورت می‌گیرد و باید برای آشنایی نسل جوان با شهدا در اردوهای راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی جنگ هشت ساله با توجه خاص به نسل جوان و نوپای جامعه برنامه‌ریزی کنیم.

این مسئول ابراز داشت: در سال گذشته با همکاری فعال مسئولان در مرکز شهرستان و بخش‌های همجوار توانستیم مبلغ 270 میلیون ریال به ستاد راهیان نور شهرستان دشتستان کمک کنیم ولی در سال جاری تا کنون هیچ اقدامی در این راستا صورت نگرفته و از مسئولان می‌خواهیم با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان و بخش‌ها تا پایان وقت اداری 28 اسفند نسبت به ارائه کمک‌های خود به ستاد راهیان نور شهرستان کمک کنند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشتستان تصریح کرد: مسئولان با کمک در این عرصه می‌توانند زمینه آشنایی جوانان و نوجوانان نسل جدید انقلاب با اهداف و آرمان‌های والای شهدا را فراهم کنند و زمینه را برای تداوم تفکر شهدا و ایثارگران نظام اسلامی فراهم آوردند.

دهقائدی متذکر شد: کمک به راهیان نور کمک به همه شهرستان است زیرا مردم سراسر شهرستان دشتستان در اردوهای راهیان نور شرکت دارند و از خدمات این اردوها بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/ش20


نوشته شده در : جمعه 26 اسفند 1390  توسط : ramin h.    نظرات() .

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات