امروز:

فعالیت 14 اکیپ بازرسی در ایام تعطیلات نوروز

مدیر کل نظارت و بازرسی استانداری زنجان خبر داد
فعالیت 14 اکیپ بازرسی در ایام تعطیلات نوروز

خبرگزاری فارس: مدیر کل نظارت و بازرسی استانداری زنجان از فعالیت 14 اکیپ بازرسی در استان زنجان در ایام تعطیلات عید نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت 14 اکیپ بازرسی در ایام تعطیلات نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، قاسم علی‌اکبری امشب در آخرین جلسه شورای اداری استان زنجان اظهار کرد: به منظور نظارت و بازرسی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ایام تعطیلات اکیپ‌های بازرسی فعالیت دستگاه‌ها را در این روزها مورد بررسی قرار می‌دهند.

وی با اشاره به سالروز تاسیس بنیاد شهید و شهیدان دریا دل استان زنجان افزود: شهدا نقش تاثیر گذاری در تحکیم و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند.

مدیر کل نظارت و بازرسی استانداری زنجان با اشاره به اینکه چند سال است که اکیپ‌های بازرسی با سفر کردن به شهرستان‌های تابعه استان کار نظارت و بازرسی را بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی انجام می‌دهند، افزود: این امر در ایام نوروز به صورت ویژه صورت کی‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ایام تعطیلات از نظر کشیک‌بندی نیروهای استانی نظارت‌های لازم صورت می‌گیرد.

علی‌اکبری اذعان داشت: امسال 14 اکیپ بازرسی با حضور در دستگاه‌های اجرایی استان اقدام به بازرسی وضعیت کشیک این دستگاه‌ها می‌کنند.

وی اظهار کرد: طرح بازرسی بر وضعیت کشیک ادارات و دستگاه‌های استان زنجان از روز 28 اسفند ماه سال جاری آغاز می‌شود.

مدیر کل نظارت و بازرسی استانداری زنجان در ادامه با اشاره به همکاری برخی از دستگاه‌های اجرایی در استان زنجان در زمینه بازرسی بر وضعیت دستگاه‌ها اضافه کرد: چندین بازرسی نیز با همکاری اصناف، بازرگانی و سایر ارگان‌های ذیربط در این بخش صورت می‌گیرد.

وی بازرسی از بیمارستان‌ها و اورژانس را نیز از دیگر فعالیت‌های اداره کل بازرسی در ایام تعطیلات عنوان کرد و افزود: این اقدامات در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم استان انجام می‌شود.

علی‌اکبری با بیان اینکه تا کنون نیز عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه رسیدگی به امور مردم مورد بازرسی و نظارت بازرسان این اداره کل بوده است، اضافه کرد: در این بخش چند دستگاه استان به عنوان دستگاه برتر شناخته شده‌اند.

وی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت گاز، تربیت بدنی، خدمات درمانی و تعاون را از جمله دستگاه‌هایی عنوان کرد که در زمینه رسیدگی به امور مردم سریع‌تر عمل کرده‌اند.

مدیر کل نظارت و بازرسی استانداری زنجان گفت: میانگین رسیدگی این ادارات به نامه‌های مردمی چهار تا 10 روز بوده است.

انتهای پیام/‌ش10


نوشته شده در : دوشنبه 22 اسفند 1390  توسط : ramin h.    نظرات() .

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic